Kontakt

Ta gärna kontakt
med oss

Funderar du på om Sibek är rätt samarbetspartner för ert nästa järnvägsprojekt? Behöver ni expertis i ett pågående projekt eller en långsiktig partner för ett större projekteringsuppdrag? Vi berättar gärna mer om vad vi kan erbjuda och hur det fungerar att arbeta med oss. Här hittar du primära kontaktpersoner för några olika verksamhetsområden och funktioner på Sibek.

Primära kontaktpersoner

David Berg

VD

david.berg@sibek.se
070-204 38 71

Anders Agstam

Projektchef TSS & GOP och stödfunktioner

anders.agstam@sibek.se
070-379 04 91

Peter Samuelsson

Projektchef projektering och säkerhetsgranskning

peter.samuelsson@sibek.se
070-557 06 56

Anette Berg von Linde

Ekonomichef

anette@sibek.se
070-497 35 29

Mikael Erlandsson

Ansvarig för besiktningar Trafikverket

micke@sibek.se
070-734 24 01

Andreas Ericsson

Ansvarig för besiktningar SL

andreas@sibek.se
070-558 58 10

Ulrika Pettersson

IR-ansvarig, uppdragsledare

ulrika.pettersson@sibek.se
073-042 60 30

Jobb

Vill du jobba hos oss? Skicka in din intresseanmälan till jobb@sibek.se

Just nu söker vi handläggare för GOP, TSS/TSB och CSM-RA, läs mer om tjänsten i annonsen nedan.

  • Kontakt

Våra kontor

Stockholm Årsta

SIBEK AB


Ostmästargränd 5
120 40 ÅRSTA

Borlänge

SIBEK AB

Dalarna Science Park
Forskargatan 3
781 70 BORLÄNGE

Umeå

SIBEK AB


Industrivägen 12
901 30 UMEÅ

Norrköping

SIBEK AB


Fjärilsgatan 5
603 61 NORRKÖPING

Göteborg

SIBEK AB


Industrivägen 55
433 61 SÄVEDALEN

Sandviken

SIBEK AB


Hyttgatan 37
811 31 SANDVIKEN

Hässleholm

SIBEK AB


Södra Kringelvägen 4
281 34 HÄSSLEHOLM

Stockholm Täby

SIBEK AB


Polygonvägen 39
187 66 TÄBY

Ängelholm

SIBEK AB


Verkstadsgatan 7
262 71 ÄNGELHOLM

Västerås

SIBEK AB


Flotiljgatan 61
721 31 VÄSTERÅS

Mjölby

SIBEK AB


Jerikodalsgatan 6
595 30 MJÖLBY